Bezpečnostní nůž SECUMAX 350

Kód: 1054
Akce Tip
Značka: MARTOR
425 Kč / ks 351,24 Kč bez DPH
Skladem EXT

SECUMAX 350 č. 350001 bezpečnostní nůž

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komfortní SECUMAX 350

Nůž SECUMAX 350 se drží tak dobře, že jej nebudete chtít pustit z ruky. Nůž je lehký pouze 37 gramů, rukojeť má ergonomický tvar, prsty spočívají na měkké části. I při náročném řezání se drží příjemně, nevyklouzává.

Komfortní je i v dalším aspektu: čepelovou hlavu můžete vyjmout, otočit a použít druhé ostří. Navíc, v modrém zásobníku je umístěna další čepel, během chvilky pokračujete v práci dál. Praktické pro uživatele, ekonomicky ceněné zaměstnavateli.

Instalovaná čepel

Čepel pro použití v průmyslu č. 3550

Bezpečný SECUMAX 350

"SECUMAX" je ta část názvu, která nově označuje řezací nástroje MARTOR se zakrytou čepelí. Jinými slovy, čepel je tak dobře krytá, že se nedostane do přílišné blízkosti uživatele nebo zboží při řezání obalů. "SECUMAX" znamená "nejvyšší stupeň zabezpečení". SECUMAX 350 je mimořádně bezpečný nůž, čepel je přímo integrovaná v čepelové hlavě, nehrozí žádné riziko poranění při manipulaci.

NŮŽ 2 V 1

Dvě funkce a dvojnásobné použití: čepel i strana pro seškrabávání lepicí pásky je dvojnásobně použitelná. Vyplatí se Vám. Pouze odstraníte hlavu čepele a následně otočíte nebo vyměníte čepel.

ZAKRYTÁ ČEPEL

Secumax 350 nemusí mít ostré špice čepelí. Hlava čepele je velmi úzká a ostří čepelí jsou dostatečně široká, aby spolehlivě otevřely i tří až pěti-vrstvé kartony.

NÁHRADNÍ ČEPELE NALEZNETE ULOŽENÉ V RUKOJETI

Čepel vyměníte snadno a bezpečně. Ručně otevřete rukojeť na vrchní straně. Připraveno je balení náhradních čepelí. Uzamykací mechanismus poté stejným způsobem uvolníte.

ZLEHKA A SNADNO

Nůž pro náročné řezání, ale s nízkou hmotností, váží pouze 37 gramů. Ulehčí vám i rychle opakované řezání. Práce s čepelí je rovněž lehká, jelikož je vsazená uvnitř, nehrozí riziko pořezání.

ERGONOMICKY TVAROVANÝ

Jste praváci nebo leváci? Na tom vůbec nezáleží, SECUMAX 350 se pohodlně drží oběma rukama. Komfortní uchopení je podpořeno zaoblením po stranách a drážkovanou rukojetí.

Produktové video AJ

Tréninkové video AJ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: