Bezpečnostní nůž SECUMAX 150

Kód: 1056
Akce Tip
Značka: MARTOR
120 Kč / ks 99,17 Kč bez DPH
Ihned k odběru (13 ks)

SECUMAX 150 č. 150001
 

Velmi očekávaný a žádaný nůž. Nový nůž Secumax 150 zvládá více funkcí najednou:
Maximální bezpečnost: integrovaná zakrytá čepel se nedostane do úplné blízkosti uživatele nebo ke zboží. Vhodný na práci s fóliemi, na kartony (tří až pěti-vrstvé) a na další materiály.
Maximálně univerzální: s nožem Secumax můžete pracovat flexibilněji než kdy dříve. Materiály můžete řezat, seškrábat a rozříznout - aniž byste museli měnit nůž. Pro Vaši bezpečnost: strana čepele pro seškrabání a rozříznutí materiálu není ostrá.
Maximální komfort: nůž Secumax je ergonomický, neklouže a je velmi lehký, váží pouze 24 gramů. Je zkrátka univerzální v každém ohledu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NŮŽ 3 V 1

Nůž SECUMAX 150 je univerzální, je určen na řezání, ale také na rozříznutí lepicí pásky na kartonu nebo na seškrabání zbytků materiálu z hladkých povrchů. Nahrazuje tak nutnost používat různé pracovní pomůcky.

ZAKRYTÁ ČEPEL

Bezpečnostní nůž je navržen bez ostrých špicí čepelí. Místo toho jsou čepele dostatečně široké a obě ostří spolehlivě otevřou i tří až pěti-vrstvé kartony.

DOBRÉ VEDENÍ ŘEZU

Další důvod proč nůž SECUMAX 150 tak snadno řeže kartony: Vodící plochy vpravo na přední části rukojeti napomáhají vést řez diagonálně a snadněji proniknout materiálem.

BEZ VÝMĚNY ČEPELE

SECUMAX 150 je jednorázový nůž. Při práci nemůže čepel vypadnout ani způsobit zranění. Jednoduše nůž vyhoďte do vhodného odpadkového koše.

ERGONOMICKÝ TVAR

Jste praváci? Leváci? U nože SECUMAX 150 na tom nezáleží, je stejně vhodný pro obě ruce. Nůž se pohodlně drží, v místě pro uchopení je mírně zaoblený a strukturovaný.

Rozměry (D x Š x V): 148 x 11 x 37.2 mm


Hmotnost výrobku: 24,4 g


Hloubka řezu: 6,2 mm


Základní materiál: Sklolaminát


GS certifikát: 

03686-6707-55094-2018

Produktové video AJ

Tréninkové video AJ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: