Přehlednější MENU, nové produkty

Vážení zákazníci, 

 

pro Vás, kteří jste pravidelnými návštěvníky našich stránek opět přinášíme souhrn nejpodstatnějších změn a novinek...

1) Asi tou největší změnou je úprava samotného MENU, kdy byly přidány dvě hlavní kategorie (ODĚVY, OBUV), pod které jsme nakumulovali ostatní související záložky, které nyní vidíte rozbalené.

Podstatnou informací pro firemní zákazníky, kteří u nás nakupují pravidelně přes e-shop je, že dělení produktů v podkategoriích jako jsou pracovní oděvy a pracovní obuv zůstávají beze změny! 

2) Pro rychlé vyhledání produktů doporučujeme použít pole "HLEDAT" v horní části stránek - pokud produkt nedohledáte, obraťte se na nás, i tak se Vám ho budeme snažit zajistit! Nově jsme na stránkách zprovoznili také CHAT - zeptejte se online!

3) Vše podstatné pro firemní zákazníky, kteří jsou na našich stránkách poprvé jsme shrnuli ZDE!

Jak jsme Vás již informovali dříve, snažíme se naši nabídku neustále rozšiřovat - stali jsme se pro ČR významným partnerem dánské špičkové obuvi AIRTOX, v rámci severní Moravy jsme významným dsitributorem zdravotní obuvi SANTÉ a německé obuvi zn.ABEBA!

V sortimentu pracovních rukavic jsme dostali důvěru zastupovat značku AERO, která tak doplňuje naši nabídku o zajímavé produkty.

Další velkou novinku chystáme v naši nabídce zhruba do měsíce - pro více informací sledujte naše stránky...

 

Děkujeme Vám za důvěru!

Kolektiv BERGER SAFETY s.r.o. 

P.S.: Aktuální informace o dění na našich stránkách můžete sledovat na FACOBOOKU, Twitteru (@berger_safety), případně nejpovedenější produkty také na Pinterestu!