Novinky v naši nabídce

Vážení zákazníci, 

neustále se snažíme reagovat na Vaši poptávku a rozšiřujeme naši nabídku o nové produkty. V měsíci březnu jste se mohli nově setkat s produkty německé značky PLANAM, konkrétně kolekce Highline - jedná se o kvalitně zpracované pracovní oděvy střední kategorie, i v dámském provedení! 

Dále se rozšířila nabídka německého výrobce bezpečnostních nožů MARTOR, a to konkrétně o bezpečnostní nůžky - doporučujeme shlédnout krátké video:

 

K významnému rozšíření nabídky došlo také v kategorii jednorázové oděvy!

Další novinkou, kterou zveřejníme v průběhu několika málo dnů, potěšíme určitě aktivní sportovce, kteří mají rádi běh nebo cyklistiku...

 

Věnujte také pozornost našemu blogu kde se snažíme informovat hlavně nákupčí a bezpečnostní techniky o nových trendech v OPP a zajímavých nabídkách ze strany výrobců.

Na hlavní stránce přibyly náhledy produktů, které Vám doporučujeme pod názvem "NÁŠ TIP!", svoji pozornost věnujte i následujícím produktům pod názvem "AKČNÍ ZBOŽÍ" - produkty se zvýhodněnou dopravou, cenou aj. 

Pokud sledujete naše stránky na Facebooku, určitě Vám neunikla informace o rozšíření hlavního menu o záložku "Výprodej" - zde naleznete produkty, které výrobci doprodávají za atraktivní ceny. Zboží je bezvadné a nabídka platí do vyprodání zásob!

Pro nefiremní zákazníky je určitě dobrou zprávou snížení hranice pro "dopravu zdarma" na částku 3.000,-Kč včetně DPH, případně i úprava samotných plateb za dopravu při objednávce do 3.000,-Kč včetně DPH. Detailní rozpis naleznete ZDE.

 

Děkujeme za Vaši přízeň, nápady a aktivní spolupráci při tvorbě nabídky!

Tým BERGER SAFETY s.r.o.