Novinky

Prověřená společnost

overeno-75x75pieczec

 

Vážení zákazníci a návštěvníci e-shopu,

 

rádi bychom se s Vámi podělili o radostnou zprávu, že jsme v uplynulých dnech dosáhli hned dvou významných ocenění naší práce!

Patříme mezi spolehlivé e-shopy, které díky počtu objednávek a následnému kladnému hodnocení zákazníků dosáhly prestižního certifikátu "Ověřeno zákazníky" od Heureky.

Vlastníme také certifikát "Prověřená společnost" - tento mohou získat firmy na které nebyly nalezeny žádné negativní recenze na internetu...

Již začátkem roku jsme pak přešli, v rámci zabezpečení zákaznických dat, s e-shopem z klasického HTTP na zabezpečený HTTPS certifikát, kdy komunikace mezi e-shopem a zákazníkem probíhá šifrovaně!

 

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráci!

Kolektiv BERGER SAFETY s.r.o. 

Přehlednější MENU, nové produkty

Vážení zákazníci, 

 

pro Vás, kteří jste pravidelnými návštěvníky našich stránek opět přinášíme souhrn nejpodstatnějších změn a novinek...

1) Asi tou největší změnou je úprava samotného MENU, kdy byly přidány dvě hlavní kategorie (ODĚVY, OBUV), pod které jsme nakumulovali ostatní související záložky, které nyní vidíte rozbalené.

Podstatnou informací pro firemní zákazníky, kteří u nás nakupují pravidelně přes e-shop je, že dělení produktů v podkategoriích jako jsou pracovní oděvy a pracovní obuv zůstávají beze změny! 

2) Pro rychlé vyhledání produktů doporučujeme použít pole "HLEDAT" v horní části stránek - pokud produkt nedohledáte, obraťte se na nás, i tak se Vám ho budeme snažit zajistit! Nově jsme na stránkách zprovoznili také CHAT - zeptejte se online!

3) Vše podstatné pro firemní zákazníky, kteří jsou na našich stránkách poprvé jsme shrnuli ZDE!

Jak jsme Vás již informovali dříve, snažíme se naši nabídku neustále rozšiřovat - stali jsme se pro ČR významným partnerem dánské špičkové obuvi AIRTOX, v rámci severní Moravy jsme významným dsitributorem zdravotní obuvi SANTÉ a německé obuvi zn.ABEBA!

V sortimentu pracovních rukavic jsme dostali důvěru zastupovat značku AERO, která tak doplňuje naši nabídku o zajímavé produkty.

Další velkou novinku chystáme v naši nabídce zhruba do měsíce - pro více informací sledujte naše stránky...

 

Děkujeme Vám za důvěru!

Kolektiv BERGER SAFETY s.r.o. 

P.S.: Aktuální informace o dění na našich stránkách můžete sledovat na FACOBOOKU, Twitteru (@berger_safety), případně nejpovedenější produkty také na Pinterestu!

Novinky v naši nabídce

Vážení zákazníci, 

neustále se snažíme reagovat na Vaši poptávku a rozšiřujeme naši nabídku o nové produkty. V měsíci březnu jste se mohli nově setkat s produkty německé značky PLANAM, konkrétně kolekce Highline - jedná se o kvalitně zpracované pracovní oděvy střední kategorie, i v dámském provedení! 

Dále se rozšířila nabídka německého výrobce bezpečnostních nožů MARTOR, a to konkrétně o bezpečnostní nůžky - doporučujeme shlédnout krátké video:

 

K významnému rozšíření nabídky došlo také v kategorii jednorázové oděvy!

Další novinkou, kterou zveřejníme v průběhu několika málo dnů, potěšíme určitě aktivní sportovce, kteří mají rádi běh nebo cyklistiku...

 

Věnujte také pozornost našemu blogu kde se snažíme informovat hlavně nákupčí a bezpečnostní techniky o nových trendech v OPP a zajímavých nabídkách ze strany výrobců.

Na hlavní stránce přibyly náhledy produktů, které Vám doporučujeme pod názvem "NÁŠ TIP!", svoji pozornost věnujte i následujícím produktům pod názvem "AKČNÍ ZBOŽÍ" - produkty se zvýhodněnou dopravou, cenou aj. 

Pokud sledujete naše stránky na Facebooku, určitě Vám neunikla informace o rozšíření hlavního menu o záložku "Výprodej" - zde naleznete produkty, které výrobci doprodávají za atraktivní ceny. Zboží je bezvadné a nabídka platí do vyprodání zásob!

Pro nefiremní zákazníky je určitě dobrou zprávou snížení hranice pro "dopravu zdarma" na částku 3.000,-Kč včetně DPH, případně i úprava samotných plateb za dopravu při objednávce do 3.000,-Kč včetně DPH. Detailní rozpis naleznete ZDE.

 

Děkujeme za Vaši přízeň, nápady a aktivní spolupráci při tvorbě nabídky!

Tým BERGER SAFETY s.r.o.

Blog o novinkách a trendech v OPP

7F60CCAC-EBCD-4B43-BB95-21FC820D061E

 

Sledujte pravidelně náš blog, ať Vám neuniknou novinky od výrobců se kterými spolupracujeme!

Přehledně se snažíme Vám přiblížit nové trendy o kterých byste měli vědět. U článku vždy naleznete další odkazy, ať už do e-shopu nebo na produktová videa aj. Někdy může být uvedení novinky na trh spojeno se sníženou zaváděcí cenou...

Všechny změny - nové "posty", nejenom na blogu, ale i na e-shopu, můžete jednoduše sledovat, pokud se stanete našim fanouškem na Facebooku!

Specialista pro bezpečné řezání v Ostravě!

logo

Pro firmy, které se specializují na logistiku nebo jen jednoduše potřebují sem tam něco bezpečně rozřezat máme dobrou správu - stali jsme se autorizovaným partnerem značkového německého výrobce bezpečnostních nožů MARTOR. Pro více informací můžete navštívit naši nabídku ZDE

V naši nabídce naleznete základní typy nejpoužívanějších nožů - mnohé z nich jsou oceněny v prestižních anketách nejen za design, ale i za inovativní přínos produktu jako takového. Naši nabídku budeme postupně rozšiřovat, například i o bezpečnostní nůžky aj.

- nevíte si rady s volbou správného nože?

- nevíte si rady s volbou správné čepele?

- nenašli jste v naši nabídce vhodný produkt pro Vaše potřeby?

- jste distributoři nebo potřebujete nakoupit větší množství?

Prosím, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme nebo Vás navštívíme se vzorky...

certifikáty 

 

Spuštění e-shopu

Dobrý den, návštěvníci,

 

vítáme Vás na e-shopu společnosti BERGER SAFETY s.r.o., který je vyústěním téměř desetiletého působení v oboru!

Rádi bychom Vám vždy nabídli přehledně seřazenou nabídku ze sortimentu pracovních pomůcek, ale i ze světa outdooru.

Naši nabídku budeme pro Vás pravidelně aktualizovat a měla by se i nadále rozšiřovat, vždy s přihlédnutím k novým trendům a potřebám trhu.

Nevyřizujeme však pouze běžnou agendu na e-shopu, kterou můžou využít i fyzické osoby - orientujeme se také na firemní zákazníky, kterým nabízíme po registraci v e-shopu možnost nastavení individuálního ceníku, možnost přihlášení pro více pracovníků z jedné firmy, jednoduché opakované objednávky aj.

V rámci celé České republiky nabízíme firemním zákazníkům běžně konzultaci přímo ve firmě, pro Ostravu a blízké okolí také možnost závozů.

 

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a těšíme se na další spolupráci!

 

Ondřej Berger, jednatel